Zajišťujeme pořadatelské hlídky první pomoci na kulturních, sportovních a společenských akcích nejen v domovském městě Ostrava, ale v rámci celé České republiky.

Více než

spokojených návštěvníků

přes

spokojených zákazníků

a k tomu

nespočetně zážitků

ZDRAVOTNÍ DOZOR

Zajišťujeme hlídky první pomoci na kulturních, sportovních a společenských akcích. Naši pracovníci jsou sjednoceni v červeném stejnokroji doplněném o žluté reflexní prvky tak, aby nás každý návštěvník i pořadatel snadno rozeznal.

PRONÁJEM TECHNIKY

Z vlastních zdrojů zajistíme nebo zprostředkujeme sanitní vozidlo, čtyřkolku nebo zdravotnickou motorku pro účely zdravotních dozorů, televizní a filmovou tvorbu či doprovodný program pro vaší akci.

pronájem sanitky ostrava, půjčení sanitky ostrava, sanitky-ostrava.cz, půjčení motorky, půjčovna motorek, půjčovna čtyřkolek ostrava, ambulance ostrava, ambulance motorka

dOPROVODNÝ PROGRAM

Rádi vaší akci obohatíme o doprovodný program, jehož součástí jsou ukázky první pomoci, medvídková ambulance, prezentace mobilní aplikace záchranka a zpřístupnění našeho vozu veřejnosti.

PREVENTIVNÍ POŽÁRNÍ HLÍDKY

Zajistíme na vaší akci preventivní požární hlídky, které budou dohlížet na dodržování protipožárních předpisů, volných únikových cest a vhodné rozmístění hasících přístrojů.

NAŠE GALERIE

Jsme rádi, že vám můžeme prezentovat naší činnost, podívejte se, jak vypadá naše práce, která je pro naše zaměstnance především koníčkem.

Partneři

Kontaktujte nás

Přidej se k nám !!!

I přes to, že je v našem týmu více jak třicet zdravotníků, sestřiček, asistentů, řidičů a lékařů se občas stane, že mezi námi uvítáme nové členy. Pakliže si myslíte, že jste vhodným kandidátem není nic snazšího…

Jsme nestátní nezdravotnické zařízení, které poskytuje služby první pomoci dle § 11 odst. 2 zákona o zdravotních službách písmene A. Upozorňujeme vás, že dle zákona č. 372/2011 Sb. odpovědnost za škodu/újmu nese pořadatel akce. Je tedy na něm, aby zhodnotil rizika a dle konkrétní situace zvolil vhodná opatření a zajistil dostatečné vybavení či jiné prostředky, které uzná za vhodné.

počítadlo.abz.cz