Zajišťujeme pořadatelské hlídky první pomoci na kulturních, sportovních a společenských akcích nejen v domovském městě Ostrava, ale v rámci celé České republiky.

Pronájem techniky

Sanitní vozidla

Zajistíme pronájem/zapůjčení sanitního vozidla z vlastních zdrojů, nebo od našeho smluvního partnera s řidičem nebo kompletní posádkou pro filmovou a televizní tvorbu, doprovodný program vaší akce a jiné. 

Záchranářská motorka

Jako jediní v republice nabízíme k pronájmu/zapůjčení speciálně upravenou motorku pro poskytování služeb první pomoci, vhodnou například na sportovní závody, cyklo závody, běžecké závody, ale i jako motohlídku na městské slavnosti, apod. Pronájem je možný jen s našim řidičem. 

Čtyřkolky

Zajistíme pronájem/zapůjčení terénní čtyřkolky vhodné na zabezpečení vaší akce v nepřístupném terénu. Pronájem je možný jen s našim řidičem. 

 

V případě zájmu nás kontaktujte na čísle uvedeném níže, nebo poptávkou na email. 

Kontaktujte nás

Přidej se k nám !!!

I přes to, že je v našem týmu více jak třicet zdravotníků, sestřiček, asistentů, řidičů a lékařů se občas stane, že mezi námi uvítáme nové členy. Pakliže si myslíte, že jste vhodným kandidátem není nic snazšího…

Jsme nestátní nezdravotnické zařízení, které poskytuje služby první pomoci dle § 11 odst. 2 zákona o zdravotních službách písmene A. Upozorňujeme vás, že dle zákona č. 372/2011 Sb. odpovědnost za škodu/újmu nese pořadatel akce. Je tedy na něm, aby zhodnotil rizika a dle konkrétní situace zvolil vhodná opatření a zajistil dostatečné vybavení či jiné prostředky, které uzná za vhodné.

počítadlo.abz.cz